Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu

Procesja Bożego Ciała

Członkowie Bractwa Strzeleckiego wzięli udział w procesji Bożego Ciała, która przeszła ulicami miasta Wągrowiec 19 czerwca 2025r.

Poczet sztandarowy: chorąży Ryszard Piasecki, asysta: Marta Gruszka oraz Jan Wieczorek. Bractwo reprezentowali również: prezes Bogdan Gajewski, wiceprezes Zbigniew Smoliński, sekretarz Magdalena Urbanek-Brychczyńska oraz Wojciech Zborowski.

 

fot. Marta Przybył

 

ADS

Back to Top