Poranek 9 sierpnia 2025 roku Prezes Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu, Bogdan Gajewski razem z wiceprezesem Zbigniewem Smolińskim spędzili w Skokach. Na zaproszenie Króla Żniwnego A.D. 2024 Weroniki Adamskiej wzięli udział w śniadaniu królewskim oraz złożeniu kwiatów. Wśród zaproszonych gości był Starosta Powiatu Tomasz Kranc oraz Marta Miller Sekretarz Gminy i Zastępca Burmistrza Skoków, którzy złożył listy gratulacyjne na ręce ustępującej Królowej Żniwnej Weronice Adamskiej.
Królem Żniwnym A.D. 2025 został Jarosław Adamski.
Po południu delegacja bractwa uczestniczyła w Kcyni na uroczystościach 675-lecia powstania Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Kcyni.

zdjęcia: Kasper Grzegorzewski
ADS