Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu

Strzelanie Drużynowe o Puchar Starosty Wągrowieckiego

W niedzielę, 24.08.2025 roku drużyna Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu wzięła udział w Strzelaniu Drużynowym w Mieścisku.

Zespół: Bogdan Gajewski, Zbigniew Smoliński, Ryszard Piasecki, Jan Wieczorek, Marek Łankiewicz i Jakub Łankiewicz zajął 4 miejsce.

Brat Marek Łankiewicz ustrzelił kura oraz zajął I miejsce w strzelaniu do Tarczy Urodzinowej Krzysztofa Skrzypka, a brat Jakub Łankiewicz zdobył nagrodę „kur przed”. W zawodach udział wzięli również brat Igor Łankiewicz i siostra Marta Gruszka.

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Facebooka Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu: https://www.facebook.com/pages/category/Society—Culture-Website/Bractwo-Strzeleckie-w-W%C4%85growcu-104827057633890/    

 

ADS

Back to Top