W niedzielę, 24.08.2025 roku drużyna Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu wzięła udział w Strzelaniu Drużynowym w Mieścisku.
Zespół: Bogdan Gajewski, Zbigniew Smoliński, Ryszard Piasecki, Jan Wieczorek, Marek Łankiewicz i Jakub Łankiewicz zajął 4 miejsce.
Brat Marek Łankiewicz ustrzelił kura oraz zajął I miejsce w strzelaniu do Tarczy Urodzinowej Krzysztofa Skrzypka, a brat Jakub Łankiewicz zdobył nagrodę „kur przed”. W zawodach udział wzięli również brat Igor Łankiewicz i siostra Marta Gruszka.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Facebooka Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu: https://www.facebook.com/pages/category/Society—Culture-Website/Bractwo-Strzeleckie-w-W%C4%85growcu-104827057633890/
ADS