Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu

Strzelanie Mikołajkowe 2022

3 grudnia na strzelnicy w Kobylcu członkowie Bractwa spotkali się na ostatnim w tym roku strzelaniu – Strzelaniu Mikołajkowym. W przeciwieństwie do ubiegłego roku zima dopisała. Strzelnica i oś były śnieżnobiałe, co dodało strzelaniu uroku.

 

W strzelaniu do Tarczy Mikołajkowej – dorośli najlepszy okazał się brat Andrzej Więckowski, który wystrzelił 26 pkt z dziesiątką. Rozstrzygnięcie drugiego miejsca związane było z podwójną dogrywką, którą wygrał brat Jakub Łankiewicz (26 pkt), a trzeciej miejsce przypadło brat Bogdanowi Gajewskiemu (26 pkt).

Tarczę Mikołajkową – młodzieżową zdobył Igor Łankiewicz (22 pkt). Drugie miejsce uzyskał Kacper Kamiński (19 pkt). Z wynikiem 15 pkt trzecie miejsce zajęła Marta Gruszka.

Strzelanie do kura zakończyło się po…siedmiu kolejkach. Podczas poprzednich strzelań, mocno postrzelana belka z kurem nie trzymała się aż tak mocno. Po emocjonujących chwilach kura strącił brat Marian Renn. Kur przed przypadł bratu Bogdanowi Gajewskiemu, a kur po bratu Krzysztofowi Poszwie.

 

Sezon strzelecki 2022 uważamy za zakończony.
Wszystkim siostrom i braciom Bractw Strzeleckich oraz gościom dziękujemy za udział w turniejach.
Zapraszamy na Strzelanie Powstańcze, które odbędzie się w styczniu 2023 roku!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Facebooka Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu: https://www.facebook.com/pages/category/Society—Culture-Website/Bractwo-Strzeleckie-w-W%C4%85growcu-104827057633890/    

   

ADS

Back to Top