Bractwo Strzeleckie w Wągrowcu

Strzelania

Tarcza Króla A.D. 2018 Ryszarda Gruszki

1.  Sławomir Michalski – K.B.S. Gołańcz 28
2.  Andrzej Michalak – K.B.S. Gołańcz 28
3.  Stanisław Tomczyk – K.B.S. Mieścisko 26

 

Tarcza Charytatywna 

1.  Ryszard Gruszka – B.S. Wągrowiec 28
2.  Sławomir Michalski – K.B.S. Gołańcz 27
3.  Andrzej Michalak – K.B.S. Gołańcz 27

 

Tarcza Burmistrza Miasta Wągrowca

1.  Andrzej Michalak – K.B.S. Gołańcz 28
2.  Ryszard Gruszka – B.S. Wągrowiec 28
3.  Sławomir Michalski – K.B.S. Gołańcz 28

Więcej

Tarcza Króla Zielonoświątkowego A.D. 2018

1.  R. Gruszka – Król A.D. 2018 – BS Wągrowiec 23
2.  R. Piasecki – I Rycerz – BS Wągrowiec 22
3.  B. Gajewski – II Rycerz – BS Wągrowiec 22

 

Tarcza Króla A.D. 2017 Jana Wieczorka

1.  B. Gajewski – BS Wągrowiec 22
2.  Z. Tomkowicz – Gość 22
3.  P. Kalinowski – BS Wągrowiec 21

 

Tarcza I Rycerza Ks. Piotra Kalinowskiego

1.  R. Gruszka – BS Wągrowiec 24
2.  Z. Smoliński – BS Wągrowiec 24
3. 
  P. Tucholski – BS Wągrowiec
22

Więcej

Tarcza Starosty Powiatu Wągrowieckiego Tomasza Kranca

1.  Zbigniew Sadowski – BK Piła 25
2.  Andrzej Kaniewski – BS Wągrowiec 25
3.  Mariusz Tamborski – KBS Nakło 25

 

Tarcza Burmistrza Miasta Wągrowca Krzysztofa Poszwy

1.  Piotr Kalinowski – BS Wągrowiec 28
2.  Zbigniew Sadowski – BK Piła 27
3.  Robert Jabłoński – KBS Nakło 26

 

Tarcza Wójta Gminy Wągrowiec Przemysława Majchrzaka

1.  Stanisław Tomczyk – KBS Mieścisko 27
2.  Ryszard Piasecki – BS Wągrowiec 27
3. 
  Zbigniew Sadowski – BK Piła
26

Więcej

Tarcza Wielkanocna

I.  Ryszard Gruszka – BS Wągrowiec 26
II.  Jan Wieczorek – BS Wągrowiec 25
III.  Andrzej Kaniewski – BS Wągrowiec 24

 

Zapadki

I.  Andrzej Kaniewski – BS Wągrowiec 5
II.  Bogdan Gajewski – BS Wągrowiec 5
III.  Anna Sieroń – Gość 4

 

Broń Czarnoprochowa

I.  Marek Cisz – BS Wągrowiec 10
II.  Andrzej Kaniewski – BS Wągrowiec 9
III.  Stanisław Tomczyk – BS Mieścisko 9

Więcej

Bractwo Strzeleckie

1.  Andrzej Więckowski  45 pkt.
2.  Marian Renn  42 pkt.
3.  Wojciech Zborowski  42 pkt.

 

ZS "STRZELEC" RP Oddział Niezłomni Wągrowiec

1.  Kacper Michalczyk 44 pkt.
2.  Mateusz Makowski 40 pkt.
3.  Barbara Działowska 36 pkt.

 

Związek Harcerstwa Polskiego

1.  Janusz Sieroń 44 pkt.
2.  Bartosz Konieczny 39 pkt.
3.  Dawid Michor 38 pkt.

Więcej

Back to Top